Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > آغاز ثبت نام برای فراخوان تألیف کتب دروس مهارتهای مشترک دانشگاه جامع علمی کاربردی

 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه خبرداد:

آغاز ثبت نام برای فراخوان تألیف کتب دروس مهارتهای مشترک دانشگاه جامع علمی کاربردی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه خبرداد:

آغاز ثبت نام برای فراخوان تألیف کتب دروس مهارتهای مشترک دانشگاه جامع علمی کاربردی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مهلت ثبت نام برای شرکت در فراخوان تألیف کتب دروس مهارت‌های مشترک این دانشگاه آغاز شده است.

دکتر امید بزرگ حداد در این خصوص گفت: متقاضیان شرکت در این فراخوان باید تا 31 خردادماه نسبت به تکمیل فرم و ارسال آن به آدرس الکترونیکی Entesharat@uast.ac.ir اقدام کنند.

وی افزود: علاقه مندان واجد شرایط برای کسب اطلاع از عناوین و محتوای آموزشی دروس مهارت های مشترک و سایر شرایط شرکت در فراخوان می توانند به پرتال معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی    http://rt.uast.ac.ir مراجعه کنند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی تأکید کرد: این دانشگاه برای تأمین منابع آموزشی و تألیف کتب دروس مهارت های مشترک، از متخصصان و صاحب نظران حوزه های شغلی و اساتید فرهیخته و جامعه دانشگاهی کشور که واجد شرایط هستند دعوت به همکاری می کند.

دکتربزرگ حداد اضافه کرد: این دانشگاه به عنوان متولی آموزش عالی مهارتی کشور، تربیت نیروی انسانی مؤمن، ماهر، متخصص و کارآفرین را از طریق آموزش توأمان برای کسب و ارتقاء مهارتهای شغلی و مهارتهای محیطی دنبال می کند.

وی عنوان کرد: تألیف کتب دروس مهارت های مشترک (برای مقاطع کاردانی و کارشناسی)، با هدف کسب و ارتقاء مهارتها و شایستگی‌های محیطی از اولویت‌های این دانشگاه است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: معرفی منبع واحد برای این دروس از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تلاش می شود مؤلفانی برای این امر انتخاب شوند که علاوه بر سابقه آموزشی و پژوهشی، دارای سابقه مهارتی و تخصصی در زمینه کتب مورد نظر باشند.               فراخوان


 


٠٧:٥٥ - شنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٢٧٠٦٦    /    تعداد نمایش : ٢٧٤٩