Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > سامانه ثبت و امتیازدهی فعالیت های پژوهش، فناوری و کارآفرینی دانشگاه جامع راه­ اندازی شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

سامانه ثبت و امتیازدهی فعالیت های پژوهش، فناوری و کارآفرینی دانشگاه جامع راه­ اندازی شد

سامانه ثبت و امتیازدهی فعالیت های پژوهش، فناوری و کارآفرینی دانشگاه جامع راه­ اندازی شد

به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد فعالیت دانشگاه و برگزاری هفتمین جشنواره ملی علمی­ کاربردی در مهرماه سال جاری، سامانه رتبه بندی پژوهشی، فناوری و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی­ کاربردی راه­ اندازی شد.

دکتر بزرگ­ حداد، با بیان این مطلب افزود: در این سامانه تاکنون 11 فعالیت عمده معاونت پژوهش و فناوری گنجانده شده است که مراکز آموزشی دانشگاه می­ بایست با استفاده از فرم­ های طراحی شده، فعالیت­ ها را درج نمایند. بعد از ثبت فعالیت توسط مراکز آموزشی، موضوع جهت بررسی در دسترس واحدهای استانی قرار می­ گیرد. واحدهای استانی با بررسی مدارک مثبته فعالیت­ های مندرج مراکز در سامانه، نسبت به تأیید، ارسال برای ویرایش یا عدم تأیید آنها اقدام می­ کنند و در نهایت بر اساس روش AHP (فرآیند تحلیل سلسله مراتبی)،  مراکز آموزشی از نظر پژوهشی، فناوری و کارآفرینی امتیاز­دهی و رتبه­ بندی خواهند شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی­ کاربردی در ادامه گفت: در نوبت اول صرفاً فعالیت­ هایی که در بازه زمانی 95/07/01 لغایت 96/06/31 در مراکز انجام پذیرفته است باید توسط کلیه مراکز آموزشی تا تاریخ 96/7/02در سامانه ثبت شود.

دکتر امید بزرگ حداد اظهار امیدواری کرد که این سامانه در بیست و پنجمین سالگرد تأسیس دانشگاه بتواند منشأ تحول مفیدی در فعالیت های پژوهشی و فناوری و حرکت دانشگاه به سمت دانشگاه نسل سوم باشد.

لازم به ذکر است این سامانه  به آدرس http://rmis.uast.ac.ir    قابل دسترسی می­­ باشد.

 


١٤:٢٢ - دوشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٢٨٠٥٤    /    تعداد نمایش : ٣٥٠