حضور چشمگیر دانشگاه جامع علمی کاربردی در هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران

۰۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۸ کد : ۴۰۲۳۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۲
هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران با حضور جشمگیر و موثر دانشگاه جامع علمی کاربردی، مصداق عینی ارتباط صنعت و دانشگاه شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، محمد حسین موسی زاده سرپرست دفتر پژوهش و فناوری دانشگاه گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی با هدف معرفی دوره‌های آموزشی مقطع‌دار و کوتاه مدت مرتبط با شیرینی و شکلات، معرفی مراکز مجری دوره‌های مرتبط با شیرینی و شکلات، پتانسیل سنجی تدوین دوره‌ها توسط شرکت‌های حاضردر نمایشگاه، پذیرش خبرگان صنعت شیرینی و شکلات و معرفی استارت‌آپ‌ شیرینی و شکلات دانشگاه در هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران حضور یافت.

وی با اشاره به دستاوردهای حضور دانشگاه در نمایشگاه شیرینی و شکلات افزود: مهمترین دستاورد عام این حضور، برقراری ارتباط میان صنعت و دانشگاه بود و در خصوص دستاوردهای خاص می‌توان به شناخت نیاز صنایع کوچک به مشاوره‌های تخصصی، مشاوره در خصوص مالکیت فکری و ثبت اختراع اشاره کرد.

سرپرست دفتر پژوهش و فناوری دانشگاه اظهار داشت: با توجه به این نکته که نمایشگاه‌ها محیط‌های مناسبی برای معرفی استارت‌آپ‌های تخصصی مستند، دانشگاه جامع علمی کاربردی از این پس حضوری پرقدرت و هدفمند در نمایشگاه‌های تخصصی خواهد داشت.

گفتنی است: نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران، رویدادی بین المللی و از معتبرترین و معروف‌ترین نمایشگاه‌های تخصصی حوزه شیرینی و شکلات در خاورمیانه است. این نمایشگاه که قدمت زیادی دارد در امسال نیز، هفدهمین دوره خود را 24 تا 27 شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران پشت سرگذارد.  


نظر شما :